Reklama

Poszukiwany Polak chciał wylecieć z Poznania z narkotykami

fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Zatrzymano go na Ławicy.

7 stycznia, a więc w niedzielę, na poznańskim lotnisku pojawił się 35-letni Polak, który planował wylecieć z naszego miasta do Irlandii. Już w trakcie kontroli granicznej okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany za posiadanie narkotyków i musi odbyć karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. - Funkcjonariusze po potwierdzeniu aktualności poszukiwań zatrzymali 35-latka. Jakby tego było mało, w trakcie przeszukania mężczyzny poznańscy strażnicy graniczni znaleźli przy nim blisko 200 gramów narkotyków (ecstasy), o wartości ponad 8 tys. złotych oraz małą, elektroniczną wagę mogącą mu służyć do porcjowania narkotyków - informuje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

35-latkowi postawiono zarzuty wywozu środków odurzających lub substancji psychotropowych. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za wywóz narkotyków grozi kara grzywny i kara pozbawienia wolności do lat 5.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro