Reklama

W sąsiedztwie Rozbratu ruszyła budowa nowych mieszkań "dla wymagających"

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Blok powstaje przy ulicy Pułaskiego.

Za inwestycją Pułaskiego 19 stoją firmy Duda Development oraz Grupa Verbicom. Jak wyjaśniają inwestorzy, w bloku powstaną 33 mieszkania "dla wymagających" o powierzchni od 35 do nawet 191 metrów kwadratowych. Zaplanowano w nim także dwukondygnacyjną halę garażową.

Projekt budynku przygotowała pracownia CDF Architekci. Obiekt ma stanowić wizualną dominantę ulicy Pułaskiego. - Koncepcja przestrzeni wspólnych Pułaskiego 19, opracowana przez studio DOT.Interiors pełnymi garściami czerpie ze współczesnych trendów, choć ma wiele respektu dla faktu, że wnętrza powinny podobać się mieszkańcom i nie wychodzić z mody przez długie lata. Zastosowane wysokiej jakości materiały, stonowana paleta barw i drobne detale, takie jak ozdobny font numeracji mieszkań, zamienią drogę od drzwi wejściowych do progu własnego mieszkania w niezwykle przyjemne doświadczenie - informuje inwestor.

Na szczycie budynku zaplanowano przestronne tarasy, a cały blok ma być proekologiczny.

Inwestycja już się zaczęła i jest prowadzona w bezpośrednim sąsiedztwie anarchistów z Rozbratu, co Rozbratowi się nie podoba. Już w listopadzie informowaliśmy, że deweloper nie ma tu łatwo. Na płocie okalającym plac budowy pojawiają się ataki na firmę, kradziono też mienie firmy i je dewastowano. Deweloper zachował się nietypowo i na płocie pojawiły się wyrazy sympatii pod adresem Rozbratu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro