Reklama
Reklama

Zachęca, by pożegnać Galerię Malta i zrobić pamiątkowe zdjęcia. "Kończy się kawałek historii tego miasta"

fot. Galeria Malta
fot. Galeria Malta

Galeria będzie otwarta tylko jeszcze przez tydzień.

Od tygodni piszemy o tym, że Galeria Malta ma zostać rozebrana. Właściciel nie podał jeszcze, kiedy konkretnie prace mają ruszyć, ale ma już pozwolenie na rozbiórkę i inwestycja będzie mogła ruszyć po opróżnieniu obiektu.

Tak jak informowaliśmy już na epoznan.pl, do 17 grudnia funkcjonować tu będzie Multikino, a o dzień dłużej działać będzie Malta Squash. Wraz z dniem 18 grudnia Galeria Malta zostanie zamknięta. Pożegnanie obiektu zaplanował jeden z mieszkańców. Wydarzenie pojawiło się na Facebooku.

- Od 19 grudnia drzwi galerii zamkną się na stałe. To ostatnia okazja, żeby przejść się jeszcze dobrze znanymi kątami i w przedświątecznym nastroju powspominać lata swojej młodości oraz świetności tego miejsca. Zachwycanie się widokiem na jezioro maltańskie podczas wcinania "maczka" czy hot stripsów z KFC. Buszowanie po TK MAXXX w poszukiwaniu czystej bawełny. I to na dwóch poziomach! Seanse w Multikinie z popcornem i nachosami. Kolejny pierścionek zaręczynowy kupowany w Aparcie. I wiele innych wspomnień - pisze pomysłodawca wydarzenia.

Jak zauważa Paweł, będzie to ostatnia okazja, by posiedzieć przy fontannie czy popatrzeć na jezioro z perspektywy kilku metrów wysokości. - Zrób pamiątkowe zdjęcia. Złap oddech. Kończy się kawałek historii tego miasta - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro