Reklama

Akcja na stacji benzynowej. Miały paść strzały

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Policja na razie mówi o zdarzeniu o charakterze kryminalnym.

O zdarzeniu informuje portal szamotuly.naszemiasto.pl. Dziennikarze zostali poinformowani, że na jednej ze stacji benzynowych w środę wczesnym rankiem słyszane były strzały. Później miał się rozpocząć pościg. Wstępnie nie ma informacji, by ktoś był poszkodowany. Policjanci na razie nie wiele mówią o zdarzeniu. "W kwestii zajścia na stacji benzynowej w Szamotułach, na tę chwilę możemy jedynie przekazać, że zdarzenie miało związek ze sprawą o charakterze kryminalnym. Na ten moment nie możemy podać więcej informacji" - informuje st. asp. Sandra Chuda, oficer prasowy policji w Szamotułach.

Według ustaleń dziennikarzy sprawa mogła dotyczyć kradzieży samochodu. Na razie nie wiadomo, czy sprawcy zostali zatrzymani. Jak czytamy, sprawcy mieli uciekać też przez gminę Rokietnica.

Przypomnijmy, że dziś na łamach epoznan.pl pisaliśmy o akcji policji pod Rokietnicą i w Puszczykowie. Podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji mówiła nam, że sprawa dotyczy zdarzenia o charakterze kryminalnym. Czy obie spawy można łączyć, na razie nie wiadomo. Policjanci nie mówią o szczegółach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
61.38 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro