Reklama

Akcja policji w Puszczykowie i pod Rokietnicą. "Biegają po lasach", "kogoś zatrzymali"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

O sprawie poinformowali mieszkańcy.

- Ktoś wie co za akcja w Puszczykowie Puszczykówku? Policja lata, kilka radiowozów, szukają z latarkami kogoś po lasach - napisał na facebookowym profilu Puszczykowo Piotr. Ktoś inny zasugerował, że być może to poszukiwania związane z wtorkowym napadem w Poznaniu. Jeszcze ktoś inny dodał, że widział, jak policjanci zatrzymali kogoś w rejonie cmentarza.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Iwona Liszczyńska z policji przyznaje, że policjanci prowadzą działania w Puszczykowie. - Mają one związek ze sprawą o charakterze kryminalnym i w tym momencie nie podajemy więcej szczegółów - mówi. - Mogę jedynie dodać, że nie jest to związane z wtorkowym napadem, do którego doszło w Poznaniu - dodaje. Policja nie komentuje obecnie informacji o domniemanym zatrzymaniu kogoś w Puszczykowie.

  • Aktualizacja
    środa, 6.12.2023 r., godz. 13.13
    Aktualizacja
    środa, 6.12.2023 r., godz. 13.13
    Do naszej redakcji przyszły też pytania o akcję policji w Krzyszkowie pod Rokietnicą. Policjanci potwierdzają, że to ta sama sprawa kryminalna, w związku z którą pojawili się w Puszczykowie. Nic więcej nie zdradzają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.88 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro