Reklama

Wielka Fabryka Elfów po raz pierwszy gości w Poznaniu

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Na terenie MTP.

Dzieci mogą odwiedzać Wielką Fabrykę Elfów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. "Od 13 listopada do 22 grudnia dzieci mogą odkrywać magię świąt wykorzystując do tego wszystkie zmysły. Takie cuda tylko w Wielkiej Fabryce Elfów, która po raz pierwszy zawita do Poznania i będzie można ją odwiedzić na Międzynarodowych Targach Poznańskich" - informują organizatorzy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

"Na dzieci w wieku od 3 do 10 lat czeka szereg atrakcji i wyzwań, w tym zadania ruchowe, zręcznościowe i zagadki logiczne. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo na tym właśnie polega magia świątecznej zabawy i współpracy w Wielkiej Fabryce Elfów" - zapowiadają.

Na co mogą liczyć najmłodsi? Jak przekazano, to mnóstwo zagadek , przygód i dobra zabawa podczas przemierzania bajecznych i kolorowych domków. To miejsce, w którym dzieci spędzają aktywnie czas w towarzystwie elfów i świętego Mikołaja. W tym roku odwiedzić nas będzie można aż w czterech miastach Polski, w Gdańsku na AmberExpo, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oraz w Fabryce Porcelany w Katowicach oraz po raz pierwszy w Poznaniu. Ceny biletów w przypadku wejścia indywidualnego zaczynają się od 55 złotych za osobę. Zwiedzanie trwa około dwie godziny. Wszystkie szczegóły znajdziemy tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
3℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
29.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro