Reklama
Reklama

Nowe Tarnowo. Obok termy, tężnie i ogromny park

Atrakcyjny aquapark ze zniżkami dla mieszkańców, nowoczesne tężnie i kilkunastohektarowy park. Władze Tarnowa Podgórnego rozpieszczają swoich mieszkańców, bo je na to stać. To właśnie w tej miejscowości deweloper JAKON Inwest realizuje swoją inwestycję NOWE TARNOWO. Projekt łączy w sobie zabudowę wielorodzinną oraz kameralną zabudowę szeregową. Obecnie trwa sprzedaż mieszkań w nowo budowanych budynkach wielorodzinnych.

Najlepszą reklamą inwestycji NOWE TARNOWO są zadowoleni mieszkańcy tego osiedla. Osoby, które właśnie tu postanowiły znaleźć swoje miejsce na ziemi, chwalą sobie przede wszystkim położenie osiedla. W pobliżu możemy znaleźć sklepy spożywcze, banki, restauracje oraz miejsca zapewniające wypoczynek i rekreację, m.in. siłownie czy Tarnowskie Termy. Dobra komunikacja oraz droga rowerowa zapewniają swobodę dojazdu do pracy czy też szkoły.

Przemyślane osiedle

To, co od razu rzuca się w oczy na tej inwestycji to przestrzeń. Tak jak w dużych miastach niektórzy deweloperzy budują blok na bloku, tak tutaj JAKON Inwest poszedł w zupełnie przeciwnym kierunku. Spore odległości między budynkami pozwalają na zachowanie prywatności. Jest też sporo zieleni, gdyż deweloper zadbał o liczne nasadzenia, a każde mieszkanie na parterze ma ogródek. Szerokie chodniki i ścieżki rowerowe - to też duży atut tej inwestycji. Nie zabrakło też miejsca na plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz boisko do koszykówki.

Wyższy standard w standardzie

Obecnie w sprzedaży znajdują się mieszkania w budynkach wielorodzinnych. NOWE TARNOWO to zróżnicowane powierzchnie lokali - od 39 m² do 77 m². Takie metraże wydają się idealne dla singli, par oraz rodzin z dziećmi. Mieszkania na parterze mają ogródki, dodatkowo wyposażone są w rolety zewnętrzne. Zwiększona izolacyjność okien wpływa na komfort termiczny i akustyczny mieszkańców. Cichobieżne windy nie będą nikogo budzić w nocy. Inwestor zadbał też o wygospodarowanie miejsca na komórki lokatorskie oraz wózkarnie. Pod budynkami znajdują się hale garażowe, są też parkingi naziemne.

Zamieszkaj albo zarabiaj

Tarnowo Podgórne to jedna z najbogatszych gmin w Polsce. Milionowe dochody do budżetu przynoszą firmy, które właśnie tu stawiają swoje siedziby albo budują własne centra logistyczne. Gmina nie ma więc problemu, żeby zaspokajać potrzeby mieszkańców. Mimo że Tarnowo to wieś - działają tu żłobki, przedszkola, są dwie podstawówki, szkoła muzyczna, liceum ogólnokształcące i nowoczesny Zespół Szkół Technicznych. Kilka lat temu powstał tu aquapark - Tarnowskie Termy, a kilka miesięcy temu oddano do użytku - znane z uzdrowisk - tężnie solankowe. Nowością jest też dwunastohektarowy park społeczny.

Mieszkańcy mogą korzystać z komunikacji zbiorowej, która dojeżdża także do Poznania. Do stolicy Wielkopolski własnym autem dojedziemy w niecałe pół godziny, korzystając z tras szybkiego ruchu.

Obecność dużych firm to też dobra wiadomość dla tych, którzy myślą o mieszkaniu jak o inwestycji. Bo firmy, to przecież pracownicy, którzy coraz częściej nie chcą tracić czasu na dojazdy i mieszkać jak najbliżej miejsca zatrudnienia. A to oznacza, że zakup mieszkania w inwestycji NOWE TARNOWO może się szybko zwrócić.

Obecnie trwa sprzedaż mieszkań w budynkach wielorodzinnych. W przyszłym roku w ofercie pojawią się także mieszkania w zabudowie szeregowej.

Więcej informacji o inwestycji NOWE TARNOWO można znaleźć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.53 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro