Reklama

Spalony samochód przy Jugosłowiańskiej. Sprawca miał wybić szybę samochodu i rozlać ciecz. Właściciel auta szuka świadków

fot. Właściciel samochodu.
fot. Właściciel samochodu.

Wracamy do nocnego incydentu.

Redakcja epoznan.pl była poinformowana o nocnym pożarze przez Czytelnika. Straż pożarna jednak nie miała odnotowanego takiego zdarzenia, ale świadkowie widzieli dwa wozy strażackie, które miały gasić auto znajdujące się w płomieniach.

Krótko po publikacji artykułu do redakcji epoznan.pl zwrócił się właściciel auta, który szuka świadków zdarzenia. Sprawą zajął się również TVN. Jak się okazuje, właściciel samochodu twierdzi, że widział na filmie z monitoringu mężczyznę, który miał najpierw wybić szybę w jego aucie, a potem rozlać ciecz. Niestety sprawca był zamaskowany, przez co trudno go zidentyfikować.

Byłem w dużym szoku. Coś mnie tknęło, żeby sprawdzić kamery znajdujące się na budynku i razem z policjantem zobaczyliśmy, że ktoś podchodzi, wybija szybę i wlewa przez okno benzynę, po czym całość podpala. To naprawdę podejrzana sytuacja i nawet nie jestem w stanie wytłumaczyć mojej bezradności. Zostałem bez auta - powiedział dla TVN właściciel spalonego samochodu.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem, około godziny 5:30 na ul. Jugosłowiańskiej 77. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
46.62 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro