Reklama

INTERSTONE po raz pierwszy w Poznaniu!

Każdy, kto podziwia wyjątkową biżuterię, niezwykłych jubilerów i cuda natury, jakim są minerały i skamieniałości, nie przejdzie obojętnie obok tego wydarzenia - INTERSTONE po raz pierwszy w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy na zimową edycję targów biżuterii, minerałów i skamieniałości już 9 i 10 grudnia do hali Poznań Congress Center przy ul. Głogowskiej 10.
-Zobacz piękno natury minerałów z różnych zakątków świata
-Wybierz najpiękniejszą, naturalną biżuterię
-Poczuj wyjątkową moc i magię kamieni
-Odkrywaj, przenosząc się miliony lat w przeszłość do świata dinozaurów Prawdziwe cuda na wyciągnięcie ręki!

Wystawcy zadbają o to, aby asortyment zachwycił każdego odwiedzającego. Wśród stoisk będzie okazja zobaczyć niezwykłe minerały z całego świata, kamienie szlachetne, bursztyny, skamieniałości sprzed milionów lat, meteoryty oraz wyroby jubilerskie, rękodzieło i wyjątkową biżuterię.

INTERSTONE to jedyne takie wydarzenie, gdzie zobaczysz najpiękniejszą biżuterię i wyjątkowe ozdoby od dziesiątek wystawców w jednym miejscu! Różnorodność i oryginalność - nie spotkasz tego w sieciówce. Najnowsze trendy i autorskie wykonanie rzemieślników sprawiają, że nie sposób oderwać wzrok.

Jednak to nie tylko giełda i wystawa. To także niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Zostań uczniem najciekawszej lekcji i poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj. Oryginalne skamieniałości, kości dinozaurów, zęby rekinów i wiele więcej. Wystawcy z całego kraju i z zagranicy zadbają o zapierające dech w piersiach wystawy i stoiska!

INTERSTONE to wydarzenie dla każdego - wystawcy zadbają o to, aby zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Zarezerwuj termin w kalendarzu! Zobacz niesamowite minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, biżuterię, wyroby jubilerskie, rękodzieło, skamieniałości, meteoryty i wiele więcej!

Wystawcy z całej Polski przedstawią:
-minerały
-naturalną biżuterię
-wyroby jubilerskie
-kamienie szlachetne
-kamienie ozdobne
-rękodzieło
-skamieniałości
-kości dinozaurów
-zęby rekinów
-meteoryty
-bursztyny
-perły
-i wiele więcej!

-Poznań Congress Center, ul. Głogowska 10
-9 i 10 grudnia 2023
-sobota: 10:00-18:00
-niedziela: 10:00-17:00
kontakt: [email protected]

https://www.facebook.com/GieldaMineralowPolska

https://www.facebook.com/events/671783084847698

https://www.instagram.com/targi_interstone/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro