Reklama
Reklama

W Poznaniu otwarto jedyne lodowisko pod chmurką!

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

Od dziś Plac Powszechnej Wystawy Krajowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich zamienił się w magiczne miasteczko wypełnione atmosferą zbliżających się Świąt.

Bramy Jarmarku Świątecznego na Targach zostały otwarte dziś o godzinie 11:00. Na weekend otwarcia organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla całych rodzin! Więcej pisaliśmy o nich tutaj.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Jarmark Świąteczny na Targach otwarty będzie do 22 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. Jak przekazano, wśród stałych atrakcji znajdą się: domek Świętego Mikołaja, zjazdy na pontonach, lodowisko, karuzela wenecka, autodrom, mirror cube, gadający Łoś Marcin, strzelnica, młyńskie koło, iluminacje świetlne czy symulator lotu saniami! Będzie też bogata oferta gastronomiczna i stoiska z rękodziełem. W pobliżu Jarmarku w Pawilonie nr 2 znajduje się także Wielka Fabryka Elfów, która zaprasza wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat do odwiedzenia i zrealizowania specjalnie dla nich przygotowanych świątecznych atrakcji.
Szczegółowy program znajdziemy tutaj.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro