Reklama
Reklama

W Poznaniu otwarto jedyne lodowisko pod chmurką!

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

Od dziś Plac Powszechnej Wystawy Krajowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich zamienił się w magiczne miasteczko wypełnione atmosferą zbliżających się Świąt.

Bramy Jarmarku Świątecznego na Targach zostały otwarte dziś o godzinie 11:00. Na weekend otwarcia organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla całych rodzin! Więcej pisaliśmy o nich tutaj.

Jarmark Świąteczny na Targach otwarty będzie do 22 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00, natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. Jak przekazano, wśród stałych atrakcji znajdą się: domek Świętego Mikołaja, zjazdy na pontonach, lodowisko, karuzela wenecka, autodrom, mirror cube, gadający Łoś Marcin, strzelnica, młyńskie koło, iluminacje świetlne czy symulator lotu saniami! Będzie też bogata oferta gastronomiczna i stoiska z rękodziełem. W pobliżu Jarmarku w Pawilonie nr 2 znajduje się także Wielka Fabryka Elfów, która zaprasza wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat do odwiedzenia i zrealizowania specjalnie dla nich przygotowanych świątecznych atrakcji.
Szczegółowy program znajdziemy tutaj.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie IMGW. Dla 16 powiatów w naszym regionie!
29℃
17℃
Poziom opadów:
21 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
10.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro