Reklama
Reklama

Jedna z poznańskich ulic będzie jednokierunkowa!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PIRO z Pixabay

Tylko na czas zapowiedzianych prac.

Od 13 listopada 2023 r. wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu w związku z budową i przebudową platform przystankowych oraz zagospodarowaniem skweru na części ul. Roboczej w Poznaniu.
"Na czas prac ul. Robocza będzie jednokierunkowa na odcinku od ul. Kosińskiego do ul. Fabrycznej. Prędkość maksymalna w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. W związku z wygrodzeniem miejsc postojowych prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem" - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Jak przekazano, ciągi piesze na powyższym odcinku ul. Roboczej wyznaczane będą naprzemiennie zgodnie z postępem robót. Przesunięciu ulegną przystanki autobusowe w rejonie prac. "W miarę możliwości organizacyjnych w rejonie prac utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji. Na czas prac wytyczono objazd ulicami Fabryczną, Prądzyńskiego i Kosińskiego" - dodaje rzeczniczka.

Przewidywany czas trwania prac wynosi około miesiąca.

  • Aktualizacja
    sobota, 11.11.2023 r., godz. 12.32
    Aktualizacja
    sobota, 11.11.2023 r., godz. 12.32
    Jak poinformowała nas właśnie Agnieszka Smogulecka, rzecznik MPK - termin prac został zmieniony. Rozpoczną się nie w poniedziałek, a w najbliższą środę 15 listopada.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
35.59 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro