Reklama

Ukradli w sklepie perfumy na łączną kwotę 6.000 złotych. Długo nie cieszyli się łupem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PZ
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PZ

Do kradzieży doszło w drogerii na terenie Międzychodu.

Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 40 lat w miniony poniedziałek postanowili okraść drogerię. Ich łupem stały się drogie perfumy. Jednak nie cieszyli się nimi długo, ponieważ zostali złapani na gorącym uczynku przez mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie.

Mężczyźni mieli poruszać się rowerami. W toku intensywnie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyźni mogą jechać w kierunku Sierakowa Kilka minut później 30 i 40-latek zostali zatrzymani na drodze W-182, kiedy jechali rowerami w stronę Sierakowa. Skradziony towar został odzyskany - informuje międzychodzka policja.

Okazało się, że mężczyźni są odpowiedzialni również za kradzież, do której doszło kilka dni wcześniej w tej samej drogerii.

Śledczy po zebraniu materiału dowodowego w sprawie, przesłuchali zatrzymanych i przedstawili zarzuty kradzieży, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jak się okazało, obaj mieli w przeszłości już konflikty z prawem oraz byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa, w związku z czym będą odpowiadali w warunkach tzw. recydywy - poinformowała policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu! Podniesiono stopień!
24℃
13℃
Poziom opadów:
7.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
13.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro