Reklama

Zakupy na 5+: Allegro ułatwia nauczycielom realizację bonów na laptopy

Nauczyciele mogą już realizować bony na zakup laptopa - cały proces wymaga jednak od beneficjentów dopełnienia kilku formalności, a także znalezienia sprzętu, wpisującego się w kryteria programu. Allegro, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i uprościć wybór, wprowadziło na platformie kilka usprawnień. Obejmują one np. wprowadzenie filtru "Bon dla nauczyciela" oraz specjalne oznaczenie ofert, które spełniają te kryteria i pochodzą od certyfikowanych dostawców.
Dodatkowym atutem popularnej platformy, obok wygody i bezpieczeństwa zakupów, jest przede wszystkim możliwość zamówienia sprzętu do ponad 60 tysięcy punktów odbioru lub dostarczenia go bezpośrednio pod drzwi - bez względu na miejsce zamieszkania.

Dla wielu pedagogów, szczególnie z mniejszych miejscowości, swobodny dostęp do sklepów stacjonarnych z elektroniką może być wyzwaniem. Allegro rozumie tę potrzebę i oferuje rozwiązanie, dzięki któremu wszyscy nauczyciele mogą z łatwością zrealizować swój bon na zakup laptopa online. Platforma umożliwia wygodne i bezpieczne zakupy, bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, po wykorzystaniu bonu na Allegro, nauczyciele otrzymują dodatkowe 50 Monet o równowartości 50 zł, które mogą wykorzystać na kolejne zakupy.

Zasady realizacji bonu

Aby zrealizować bon na zakup laptopa o wartości 2500 zł, nauczyciele kwalifikujący się do programu muszą złożyć wniosek na dofinansowanie do laptopa w swojej szkole. Po zatwierdzeniu wniosku każdy nauczyciel otrzyma specjalny kod (numer bonu) na dane kontaktowe podane we wniosku. Program rusza 1 października 2023, a bon można wykorzystać najpóźniej do 31 grudnia 2025 roku. Nauczyciel może wybrać sprzęt dowolnej marki, pod warunkiem że spełnia on minimalną specyfikację opisaną w Karcie Nauczyciela i zostanie zakupiony u jednego z certyfikowanych dostawców. Jeśli cena laptopa przekroczy 2500 zł, nauczyciel może pokryć różnicę z własnych środków, a bon zadziała jak kod zniżkowy. Dopłata musi być sfinansowana gotówką lub przelewem. Programem objęci są nauczyciele placówek publicznych i prywatnych, w tym nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wychowawcy i inni pracownicy pedagogiczni.

Zakupy na Allegro - bezpieczne, szybkie i dopasowane do preferencji

Allegro to platforma, na której nauczyciele mogą wybierać spośród szerokiej gamy laptopów, dostosowanych do ich preferencji, priorytetów i stylu życia - można wybrać laptop pod względem wagi, rozmiaru, wyglądu, niezbędnych wejść, oprogramowania i innych indywidualnych czynników. Dla ułatwienia, Allegro oznaczyło konkretne oferty wybranych sprzedawców, którzy są partnerami programu i oferują odpowiedni sprzęt, jako "Bon dla nauczycieli" - platforma udostępnia specjalny filtr, który pozwala na wyświetlenie jedynie ofert laptopów objętych programem Ministerstwa Cyfryzacji. Każda oferta jest również chroniona przez Allegro Protect, gwarantując bezpieczne zakupy przez okres 2 lat w przypadku wystąpienia problemów potransakcyjnych.
Zobacz laptopy z oznaczeniem "Bon dla nauczycieli"

Bonus od Allegro

Jeśli nauczyciel wykorzysta bon na Allegro, otrzyma także 50 Monet do wykorzystania na platformie. Monety to wirtualne punkty, które można wymienić na kupony i tym samym oszczędzać na zakupach. Sprawdź szczegóły i regulamin promocji.

Allegro stawia na innowacyjne rozwiązania, aby uczynić proces zakupu laptopa jak najbardziej wygodnym, bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb nauczycieli. Szczegóły programu są dostępne na stronie: Bon 2500zł na laptop dla nauczyciela, szczegóły dofinansowania - Allegro.pl


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro