Reklama
Reklama

Jacek Jaśkowiak podsumowuje wybory: "odebranie możliwości decydowania o naszym życiu takim kreaturom jak Czarnek, Sasin, Ziobro i inni"

fot. Jacek Jaśkowiak FB
fot. Jacek Jaśkowiak FB

Prezydent Poznania nie ukrywa, że cieszy się z takiego obrotu spraw.

- Opozycja przejmuje władzę z bardzo silnym mandatem społecznym. To wielki sukces i szansa na uruchomienie środków z KPO, przywrócenie normalności w naszym kraju oraz odebranie możliwości decydowania o naszym życiu takim kreaturom jak Czarnek, Sasin, Ziobro i inni. Musimy rozliczyć PiS i naprawić to, co przez te 8 lat zepsuli. Na szczęście nie udało im się zniszczyć społeczeństwa obywatelskiego, co pokazała rekordowa frekwencja. Dziękuję wszystkim wyborcom, a w szczególności poznaniankom i poznaniakom za jeden z najlepszych wyników w kraju - napisał Jacek Jaśkowiak w mediach społecznościowych.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Wcześniej radością z wyniku wyborów podzielił się zastępca Jaśkowiaka, Mariusz Wiśniewski. - Właśnie dotarłem do domu. Komisja obwodowa nr 124 na os.Stare Żegrze, w której byłem mężem zaufania Koalicji Obywatelskiej, po godzinie 6 rano zakończyła swoją pracę, publikując - po rzetelnych i drobiazgowych czynnościach - protokoły z głosowań z naszego obwodu. A w nich zdecydowane zwycięstwo odniosła KO w wyborach do Sejmu i Senatu! Mam nadzieję, że po potwierdzeniu wyników w skali kraju nadejdzie Szczęśliwej Polski Czas, kończąc tym samym czarny dla polskiej demokracji, niszczenia wspólnoty narodowej, instytucji państwa, samorządu, uczciwości w życiu publicznym oraz siły naszego kraju w Europie okres 8 lat rządów PISu, który budował PRL-bis - napisał na Facebooku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro