Reklama
Reklama

Kawu złapany przez kibiców Pogoni Szczecin. Zmusili go do wypowiedzenia hasła: "Twierdza Szczecin niezwyciężona, koziołek spie***lił do Pacanowa"

fot. Ultras Pogoń Szczecin/Facebook
fot. Ultras Pogoń Szczecin/Facebook

Internet obiegła informacja o kłopotach znanego grafiiciarza.

Tym razem Kawu popadł w tarapaty. Na łamach epoznan.pl wielokrotnie informowaliśmy o dziełach Kawu. Były to różne postacie kreskówek, ale również słynny Koziołek Matołek z barwami Lecha Poznań. Kawu malował koziołka w barwach Lecha Poznań również na warszawskim stadionie Legii oraz na Słowacji i na Litwie. Jednak do tej pory obyło się to bez poważniejszych konsekwencji.

Teraz znany, poznański artysta wpadł w ręce kibiców Pogoni Szczecin, którzy opublikowali w social mediach krótki film, gdzie ewidentnie zmuszony do tego Kawu wypowiedział słowa - Twierdza Szczecin niezwyciężona, koziołek spie***lił do Pacanowa.

Prawdopodobnie Kawu został złapany na gorącym uczynku podczas tworzenia znanego dzieła w barwach Lecha, to jednak nie jest potwierdzona informacja, ponieważ kibice Pogoni Szczecin opublikowali tylko krótki post w tej sprawie - Udało się za granicą, udało się w Polsce. Choć próbowałeś Ultras Pogoń Szczecin nie przechytrzyłeś. Z poszanowaniem godności, nawet dla niemile widzianych gości - wpis sugeruje, że Kawu chciał na ścianach stadionu Pogoń Szczecin namalować koziołka w barwach poznańskiej drużyny piłkarskiej.

Fani Kawu wspierają artystę - Kawu, jesteśmy z tobą! - pojawiły się komentarze w Internecie.


  • Aktualizacja
    niedziela, 1.10.2023 r., godz. 15.08
    Aktualizacja
    niedziela, 1.10.2023 r., godz. 15.08
    "Stadionowi oprawcy" opublikowali w Internecie post, w którym zawarli informację, że Kawu faktycznie chciał w Szczecinie namalować koziołka w barwach Lecha, ale został złapany na gorącym uczynku. "Dzięki czujności kibiców Pogoni, tym razem poznański artysta nie zostawił po sobie śladu w postaci namalowanego koziołka" - czytamy na profilu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
4.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro