Reklama
Reklama

Pyszne jedzenie za maksymalnie 20 zł i muzyka nawet na chodnikach i podwórkach. Dużo się dziś dzieje w centrum miasta!

archiwum | fot. Maciej Kopiński
archiwum | fot. Maciej Kopiński

Atrakcje na ul. Święty Marcin przygotowano niemal na cały dzień.

W sobotę w samym sercu miasta odbywać się będzie ostatnia Jedzielnia. Zasady niezmiennie obowiązują takie same. W każdym wystawiającym się lokalu można zjeść danie za maksymalnie 20 zł. Tym razem będzie można skosztować m.in. ukraińskich pierogów, roślinnej kuchni z Miłości, czy potraw kuchni azjatyckiej a dokładnie wietnamskiej. Akcja potrwa w godzinach od 12:00 do 17:00.

To nie jedyna atrakcja przygotowana w sobotę na ulicy Święty Marcin. W godzinach od 14:00 do 22:00 odbywać się będzie akcja "Rytmy Marcina Poznaj ścieżkę dźwiękową centrum miasta!".

"Ulica św. Marcin, wypełniona ostatnio dźwiękami szlifierek szyn i młotów, powoli zmienia swój pejzaż, także brzmieniowy. Odgłosy remontu zastępują dźwięki codzienności: stukanie obcasów o chodnik, szum przejeżdżającego tramwaju, szelest liści przydrożnych drzew" - informują organizatorzy.

"W ostatnią sobotę września pejzaż ten dopełni muzyka, która zagości w przeróżnych miejscach ulicy Św. Marcin i jej okolicach, w kamienicach i kawiarniach, na chodnikach i podwórkach.Przyjdź i sprawdź, co tutaj słychać!" - dodają.

Szczegóły znajdziemy tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro