Reklama

Działali przy placu Wolności 34 lata, w weekend ostatecznie się zamykają. "Dziękuję, że przedostawałyście się po dziurawym centrum"

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Sklep odzieżowy La Cara działa do soboty.

- Ze smutkiem zobaczyłam na Facebooku, że kolejne miejsce w centrum, czyli Sklep Odzieżowy LA CARA, przestaje istnieć. Pożegnajmy ten kultowy sklep po 34 latach działania! - napisała do nas Czytelniczka. O tym, że punkt prawdopodobnie zostanie zamknięty, pisaliśmy już w czerwcu. Teraz wiadomo, że do zamknięcia dojdzie 30 września, a więc w najbliższą sobotę.

- Z całego serca pragnę Wam podziękować za wspólne lata, za wszystkie cenne znajomości, z których część przerodziła się w przyjaźnie. To Was będzie mi najbardziej brakować! Wszystkie lata działalności sklepu były przygodą, każdy dzień przynosił nowe wyzwania, dawał prezenty i rzucał kłody pod nogi, ale wszystkie te zdarzenia doprowadziły mnie do tego miejsca w życiu gdzie jestem teraz i ze spokojnym sercem, na własnych zasadach mogę się z Wami pożegnać. Dziękuję za to, że byłyście, że przedostawałyście się do La Carry po dziurawym centrum, że dawniej wysiadałyście z tramwaju, bo na wystawie coś przykuło Waszą uwagę, że w pandemii miałyście odwagę wejść i się przywitać, że przychodziłyście pośmiać się i popłakać i dziękuje za pewność, że jak była potrzeba to wiedziałyście, że w La Carze znajdziecie wszystko to, co potrzeba. Dziękuje za zaufanie i za każde miłe słowo. Mam nadzieję, że rzeczy zakupione w La Carze będą z Wami na lata i kiedy założycie sukienkę, włożycie sweter, spodnie lub ciepłą kurtkę miło wspomnicie La Carę - napisała w mediach społecznościowych właścicielka sklepu, Aleksandra Młyńska.

Obecnie w sklepie trwa wyprzedaż towaru. Wszystko kosztuje 50 lub 100 złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
10.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro