Reklama
Reklama

36-latek oddalił się ze szpitala. "Mężczyzna może zachowywać się irracjonalnie"

fot. Komenda Miejska Policji w Gdańsku / FB
fot. Komenda Miejska Policji w Gdańsku / FB

Może przebywać w Wielkopolsce.

Mężczyzna w ubiegły czwartek po godzinie 11:00 oddalił się z jednego z gdańskich ze szpitali i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu.

"Pan Dawid Iwaszkiewicz ma 185 cm wzrostu, jest średniej budowa ciała - atletycznej, ma włosy ciemne krótkie, oczy koloru ciemnego oraz tatuaż na łydce o wzorze nieznanym. Zaginiony ubrany jest w koszulkę t-shirt koloru jasnoszarego przyległą do ciała, spodnie dresowe koloru czarnego z trzema białymi paskami po boku, ma obuwie sportowe koloru czarnego oraz bluzę przewieszoną przez biodro koloru zielonego z jasnozielonymi plamami. Mężczyzna może zachowywać się irracjonalnie" - informują policjanci z Gdańska.

Jak przekazują wielkopolscy policjanci, mężczyzna jeździ po całej Polsce i niewykluczone, że może przebywać również na terenie naszego województwa.

Osoby, które rozpoznają 36-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1a. Tel: 47 741 15 22 lub pod numerem alarmowym 112.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.23 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro