Reklama
Reklama

Jacek zaprosił na placek na łazarskim fyrtlu. Nawiązał do "żenującej awantury z udziałem PiS i PO"

fot. Natalia Osten
fot. Natalia Osten

Oczywiście mowa o spotkaniu posła Jacka Tomczaka z mieszkańcami Poznania.

W ramach akcji "Poseł z naszego fyrtla " Jacek zaprasza na placek", poseł Tomczak oraz najmłodszy kandydat Trzeciej Drogi Jakub Marciniak rozmawiali ze zgromadzonymi ludźmi prowadzą w ten sposób kampanię pod hasłem "Dość kłótni, do przodu!".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Poseł przyniósł ze sobą blachę ciasta, które było wypiekiem jego żony. Przy placku wysłuchał problemów kupców jak i mieszkańców Poznania.

Przedtem obaj kandydaci udzielili wywiadu na konferencji prasowej, nawiązując do żenującej awantury z udziałem poznańskich posłów PISu i PO, pokazującej wyraźnie, że warszawskie kłótnie, wojny są przenoszone na teren lokalny. "Dość kłótni, do przodu!" A my z uśmiechem spotykamy się z mieszkańcami Poznania i przy pysznym cieście drożdżowym rozmawiamy o ich problemach i prezentujemy konkrety z naszego programu - informuje Natalia Osten-Sacken.

Poseł Tomczak podkreślił swoje zaangażowanie w pracę na rzecz rozwoju regionu, pomoc lokalnym kupcom oraz powstrzymanie niekorzystnych dla Poznaniaków zmian w mieście i regionie. Powtórzył także swoje najważniejsze postulaty dla Polski, czyli obniżenie podatków -10% podatek liniowy, dobrowolny ZUS, VAT płatny tylko od zapłaconych faktur, przywrócenie możliwości odliczania składki zdrowotnej, zwiększenie wydatków na zdrowie czy zerowy VAT na produkty lokalne. Zgodził się z nim najmłodszy kandydat Trzeciej Drogi, również potępiając ogólna atmosferę hejtu i wzajemnego obwiniania w obecnej polityce, wskazując, ze tylko wspólne działania są dobre zarówno dla kraju jak i naszego regionu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
73.77 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro