Reklama

Wróblewski kontra Koalicja Obywatelska w Poznaniu. Za posłem kobiety z banerami "PiS = sprzedaż wiz" i "Wróblewski odpowiada za piekło kobiet"

Poseł PiS Bartłomiej Wróblewski postanowił zorganizować konferencję przed poznańską siedzibą Platformy Obywatelskiej, ale nie spodziewał się takiego powitania.

Konferencja zapowiedziana na 13.00 rozpoczęła się z opóźnieniem, bo w miejscu, w którym do rozmowy z dziennikarzami szykował się poseł Wróblewski pojawili się zwolennicy i członkowie Koalicji Obywatelskiej z wymownymi banerami. MOżna było na nich przeczytać, że PiS odpowiada za ostatnią aferę wizową, a Wróblewski za piekło kobiet. Jedna z pań trzymała natomiast baner z napisem "Strzeszyn przeprasza za Wróblewskiego".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Poseł Wróblewski zdecydowanie nie spodziewał się takiego "powitania" i wielokrotnie prosił osoby z banerami o odsunięcie się od niego i zachowanie odpowiedniej odległości. Gdy zaczął mówić o tym, jak dużym problemem dla Europy jest obecnie kwestia nielegalnych imigrantów przybywających m.in. na włoską Lampedusę i jak Platforma Obywatelska prowadzi podwójną grę w sprawie kryzysu migracyjnego, nie wytrzymał poseł Rafał Grupiński, który zaczął komentować wypowiedź Wróblewskiego. Między innymi nazwał posła PiS kłamcą. Zwolennicy KO w pewnym momencie zagłuszyli próbującego się wypowiedzieć Wróblewskiego.

Na koniec głos zabrał Adam Szłapka, jedynka na liście KO w Poznaniu. Całość można zobaczyć poniżej:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.24 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro