Reklama

Po złych opiniach o rozkopanym Poznaniu czas na pozytywy miasta. Mieszkanka pokazuje plusy. "Wspierajmy lokalne firmy"

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Czytelniczka zwróciła się do redakcji epoznan.pl z nietypową sprawą.

Za pośrednictwem portalu chciała podziękować właścicielom poznańskiego sklepu za wydruki ślubne, ponieważ jak podkreśliła, "zagapiła się" z terminem i sklep pomógł jej na czas zrealizować przedślubne przedsięwzięcie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Przy okazji poruszyła temat rozkopanego miasta jakim jest Poznań - Mam nadzieję, że bazar kreatywny czyta epoznan. Polecam ten sklep bo warto go znać. Tak sobie myślę, że po tych wszystkich złych opiniach o rozkopanych ulicach i Starym Rynku warto zauważyć, że mamy wiele pięknych lokalnych miejsc, które warto odwiedzić: lokalne sklepy handmade, lokalnych artystów i malarzy, ale też po prostu lokalne warzywniaki czy cukiernie z nietypową ofertą - Czytelniczka namawia do korzystania z lokalnych usług i w ten sposób wspierania lokalnego biznesu, który po czasach pandemii wciąż próbuje podnieść się z trudnej finansowo sytuacji.

- Dziś mieszkańcy Poznania wybierają raczej galerie, sieciówki i centra handlowe. Rozejrzyjmy się wokół i wspierajmy nasze lokalne poznańskie firmy! W okolicy znikają jeden po drugim lokalne małe sklepy, mimo że mają dużo ciekawszą ofertę niż te duże. Niedługo zostaną tylko sieciówki. Polecam kupować lokalnie, niech nasze miasto się rozwija - apeluje Czytelniczka.

Redakcja epoznan.pl wielokrotnie informowała na łamach o "zamykaniu się" kolejnych lokali i przedsiębiorstw. Upadło wiele lokali gastronomicznych, ale też wszelkiego rodzaju usługi. Nie brakowało również informacji o zamknięciu w Wielkopolsce zakładów pracy. W ostatnim czasie na zachodzie Wielkopolski zamknęła się firma produkująca elementy wyposażenia łazienek. W sercu Poznania zniknęły kultowe sklepy i lokale serwujące tradycyjne jedzenie.

Czy jesteś za wspieraniem lokalnych przedsiębiorców?

  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro