Reklama
Reklama

Koncert Dawida Podsiadło na poznańskim stadionie hitem. Padły serwery, ostatnia szansa na zakup biletów w czwartek

fot. Mateusz Kostrzewa / materiały prasowe
fot. Mateusz Kostrzewa / materiały prasowe

W środę odbyła się przedsprzedaż.

W poniedziałek informowaliśmy, że Dawid Podsiadło zapowiedział przyszłoroczną trasę stadionową. Zagra na stadionach w Gdańsku, Chorzowie i Poznaniu. Poznański koncert odbędzie się 15 czerwca 2024 roku, ale sprzedaż biletów rozpoczęła się już w środę.

Punktualnie w południe opcję na zakup wejściówek mieli posiadacze kont Allegro Smart. I jak się okazało, tłumnie skorzystali oni z możliwości zakupu biletów. W południe chętnych na zakup było tak dużo, że padły serwery, za co eBilet.pl przeprosił swoich użytkowników. - Kochani, zakończyliśmy dzisiejszą przedsprzedaż biletów na przyszłoroczne koncerty Dawida Podsiadło. Część z Was doświadczyła dużych problemów z dostępnością naszej strony i w efekcie z zakupem biletów. Pomimo tego, że staraliśmy się przygotować jak najlepiej, nasze serwery nie wytrzymały rekordowego zainteresowania - przepraszamy Was za to. Cały zespół pracuje nad wydajnością przed jutrzejszą otwartą sprzedażą. Gwarantujemy Wam, że będziemy gotowi na 12:00 - podano w komunikacie.

Ci, którym w środę nie udało się kupić biletów na koncert, będą mieli na to szansę w czwartek. Otwarta sprzedaż, dla wszystkich, rozpocznie się w południe. Środa pokazała, że zainteresowanie jest ogromne, więc na pewno warto się spieszyć.

Ile trzeba zapłacić za wejście na koncert? W środę ceny zaczynały się od 109 złotych. Za miejsce na płycie trzeba było zapłacić 199 złotych, a na trybunach stosunkowo blisko sceny ponad 200 złotych. Dostępne były też bilety VIP za 599 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.73 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro