Reklama
Reklama

Przyczepy wyprzedażowe Biedronki. Gdzie w Poznaniu się pojawią?

fot. KaT
fot. KaT

Pierwszy raz wyjechały w Polskę w 2019 roku i można je zobaczyć do teraz przy wybranych sklepach sieci.

W wyprzedażowych przyczepach można znaleźć produkty przemysłowe pochodzące z poprzednich kolekcji w obniżonych cenach. Biedronka wyjaśnia nam, że przyczepy pojawiają się przy wybranych sklepach. - Wszystkie artykuły przemysłowe objęte są mechanizmem promocyjnym, dzięki któremu przy zakupie minimum dwóch produktów, klient otrzymuje 50 % rabatu na wszystkie zakupione w outlet trucku artykuły - tłumaczy Wojciech Kondej, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny za outlet trucki na terenie Poznania.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Lokalizacja i trasa przyczepy z asortymentem wyprzedażowym jest ustalana operacyjnie na bieżąco, a oferta standardowo jest dostępna dla klientów w danym tygodniu od wtorku do soboty w godzinach 10.00 - 20.00 - dodaje.

Gdzie w najbliższym czasie będzie można zobaczyć przyczepy w naszym mieście? Od 22 do 27 sierpnia staną przy sklepach przy ulicach Starołęckiej 1 i Dolna Wilda 104/106. Od 5 do 9 września będą przy sklepach na Starołęckiej 1 i Bobrzańskiej 13, od 16 do 23 września przy Starołęckiej 1, a od 26 do 30 września przy sklepach na Grunwaldzkiej 220 i Sycowskiej 18.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
33.95 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro