Reklama
Reklama

Toalety w Starym ZOO brudne? "Bardzo wiele zależy od użytkowników"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Skarży się Czytelnik.

- Tak wygląda notorycznie toaleta w Starym Zoo, może wasz portal skłoni kierowniczkę Starego Zoo, tego pięknego obiektu, do zdecydowanych działań - napisał Czytelnik epoznan.pl i dołączył zdjęcie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Zapytaliśmy w Ogrodzie Zoologicznym o toalety. - Toalety sprzątane są codziennie przez siedem dni w tygodniu. Bardzo przepraszamy, bywa, że nie jesteśmy w stanie nadążyć. Staramy się utrzymać je w czystości, bardzo wiele jednak zależy od użytkowników - tłumaczy Remigiusz Koziński z poznańskiego ZOO. - Cztery toalety zostały ostatnio uszkodzone, czekają na naprawę, postaramy się to zrobić najszybciej, jak to tylko będzie możliwe - dodaje.

Stare ZOO w Poznaniu od lat niezmiennie przyciąga tłumy. Wstęp do ogrodu jest bezpłatny, dlatego wielu mieszkańców wykorzystuje obiekt jako park. Są w nim nie tylko zwierzęta, ale też m.in. place zabaw i punkty gastronomiczne. Za wstęp zapłacimy tylko w przypadku chęci zwiedzania Pawilonu zwierząt zmiennocieplnych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
21.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro