Reklama
Reklama

Poszukiwani zatrzymani na poznańskiej Ławicy. Jeden twierdzi, że deportowano go z Holandii za bezdomność

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Wszyscy trafili za kratki.

Strażnicy graniczni z poznańskiego lotniska mają co robić. Tylko w ostatnich dniach zatrzymali trzy osoby. Pierwsze zatrzymanie miało miejsce we wtorek. Wówczas z Gruzji do naszego miasta przyleciał 44-letni Gruzin. - Mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za przywłaszczenie cudzej rzeczy lub prawa majątkowego. Po potwierdzeniu aktualności poszukiwań, cudzoziemca przekazano poznańskim policjantom - podaje SG.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Następnie funkcjonariusze zainteresowali się 33-letnim Polakiem, który został deportowany do naszego kraju z Holandii. - Jak sam twierdził, wydalono go za bezdomność oraz brak dokumentów tożsamości. Funkcjonariusze SG ustalili ponadto, że nasz rodak był poszukiwany listem gończym za kradzieże i miał zasądzoną karę jednego miesiąca pozbawienia wolności. Po sprawdzeniu aktualności poszukiwań, mężczyznę przekazano do aresztu śledczego - dodaje.

Ostatnim zatrzymanym był 42-letni Polak, który chciał wylecieć z Poznania do Budapesztu. Okazało się, że jest poszukiwany za oszustwa i musi spędzić za kratami 74 dni. Trafił już do aresztu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
49.33 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro