Reklama
Reklama

Sporo miejsc w Poznaniu bez wody! Znowu awaria magistrali!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. jarmoluk / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. jarmoluk / pixabay.com

W tej sprawie piszą do nas Czytelnicy.

- Awaria wody na Grunwaldzie trwa w najlepsze. Wody brak Bukowska / Bułgarska i w okolicach - napisał jeden z Czytelników epoznan.pl. - Znowu awaria wody, na Słowackiego "puste" krany, na 994 informacja, że awaria do godzin nocnych - pisała około 22.00 Magdalena. Podobne doniesienia płynęły późnym wieczorem z Dębca, a nawet Lubonia.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Początkowo Aquanet informował, że faktycznie doszło do awarii magistrali wodociągowej na Stacji Uzdatniania Wody, a prace związane z usuwaniem usterki potrwają do godzin nocnych. Teraz Aquanet informuje, że prace mają potrwać do godzin porannych.

Gdzie występują problemy z wodą? - Możliwe spadki ciśnienia wody oraz zaniki wody w rejonach: Łazarz, Jeżyce, Wilda, Grunwald, Piątkowska, os. Lotników - wyjaśnia Aquanet.

Przypomnijmy, że w poniedziałek w godzinach porannych także miała miejsce awaria magistrali, ale usunięto ją około południa.

  • Aktualizacja
    wtorek, 4.07.2023 r., godz. 08.56
    Aktualizacja
    wtorek, 4.07.2023 r., godz. 08.56
    Zofia Koszutska-Taciak z Aquanetu przyznaje, że trwają jeszcze prace związane z usuwaniem awarii. - Ciśnienie w sieci stopniowo wraca i się normuje. Nadal jednak może występować lokalnie obniżone ciśnienie - wyjaśnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro