Reklama

Są wyniki sekcji zwłok 28-latka, który brał udział w bójce w trakcie wieczoru kawalerskiego

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tom und Nicki Loeschner / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tom und Nicki Loeschner / pixabay.com

Do zdarzenia doszło na początku czerwca we Wrześni.

Radio Warta w czwartek podaje, że sekcja odbyła się w środę. Ze wstępnej opinii biegłych wynika, że bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny był masywny krwotok. Ten miał natomiast wystąpić w wyniku upadku i uderzenia głową o twarde podłoże.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Historię nagłośniło Radio Warta. 28-latek brał udział w bójce podczas wieczoru kawalerskiego odbywającego się w jednym z wrzesińskich hoteli. W pewnym momencie mężczyzna upadł i uderzył głową o podłoże. Stracił przytomność. W poważnym stanie został przetransportowany do szpitala przy Szwajcarskiej w Poznaniu, gdzie o jego życie walczono kilka dni. Ostatecznie nie udało się go uratować.

Początkowo napastnik, 38-latek z powiatu gnieźnieńskiego, usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zaznaczono jednak, że po przeprowadzeniu sekcji zwłok zarzut może zostać zmieniony na nieumyślne spowodowanie śmierci. Prokuratura nie podjęła jeszcze decyzji w tej sprawie.

38-latek przebywa na wolności. Prokuratura domaga się dla niego aresztu, ale sąd wniosek odrzucił. Mężczyzna od początku zasłania się niepamięcią.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro