Reklama
Reklama

Galeria Malta coraz bardziej pusta. Enea przenosi Biuro Obsługi Klienta w inną lokalizację

zamknięte już biuro ENEA w Galerii Malta
zamknięte już biuro ENEA w Galerii Malta

Coraz mniej otwartych punktów w obiekcie.

O tym, że z Galerii Malta wyprowadzają się kolejni najemcy piszemy od tygodni. W ostatnim czasie zamknięto tu sklepy KiK i Rossmann. Zakupy zrobimy tu jeszcze w sklepach Empik, Carry, czy salonie optycznym, funkcjonuje też biuro podróży i punkty usługowe oraz miejsca rozrywki jak sala zabaw.

W środę Enea poinformowała, że wkrótce z Galerii Malta zniknie jej Biuro Obsługi Klienta. Zamknięcie nastąpi 30 czerwca. Ale już od 3 lipca wszelkie sprawy będzie można załatwiać w nowym BOK na terenie Kupca Poznańskiego.

- BOK w Kupcu Poznańskim znajduje się w samym centrum miasta, dlatego naszym klientom z różnych części Poznania wygodnie będzie dojechać do nas komunikacją miejską. Jednocześnie chcemy, z myślą o naszych klientach mieszkających w południowo-wschodniej części miasta, aby docelowo BOK wrócił w okolice poznańskiej Malty - wyjaśnia Sebastian Antczak, wiceprezes Enei Centrum ds. Operacyjnych.

W Kupcu Poznańskim klienci Enea będą mogli korzystać z ośmiu stanowisk obsługi, w tym jedno będzie dedykowane sprawom związanym z dystrybucją. Biuro będzie czynne od poniedziałku do soboty od 8.00 do 16.00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
16.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro