Reklama

Znana sieć buduje w Wielkopolsce duże centrum dystrybucyjne. Będą nowe miejsca pracy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. EFAFLEX_Schnelllauftore z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. EFAFLEX_Schnelllauftore z Pixabay

Inwestycja powstanie w powiecie nowotomyskim.

O swojej decyzji zarząd Dino poinformował pod koniec maja. Nowe centrum dystrybucyjne powstanie w miejscowości Bolewicko. To już kolejny, 9 magazyn tej sieci.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jak informuje portal dlahandlu.pl powierzchnia magazynowa ma łącznie wynieść 45 tys. metrów kwadratowych. Będą to magazyny, części socjalno-biurowe oraz cała infrastruktura. Jak przekazano inwestycja ma kosztować około 130 mln zł (netto) i ma być finansowana z własnych środków spółki.

Jak przekazano, inwestycja ma się zakończyć w pierwszym półroczu 2024 r. jednak już ruszyła rekrutacja poszukiwany jest między innymi kierownik magazynu.

Będzie to 9 centrum dystrybucyjne Dino. Jak przypomina branżowy portal, podobnych na terenie kraju jest już 8. Zlokalizowane są w Krotoszynie, Rzeszotarach, Wolborzu, Jastrowiu, Łobzie, Sierpcu, Sieroniowicach oraz w miejscowości Kaliska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro