Reklama

Nad Wartą otwiera się kolejna miejscówka. Znamy szczegóły!

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

To dobrze już znany Klub na Fali.

Klub na Fali w ubiegłym roku podbił serca poznaniaków, którzy przez cały sezon tłumnie odwiedzali wówczas nowy poznański beach bar. Z nieco mniejszym entuzjazmem do działalności miejscówki podchodzą mieszkańcy okolicy, którzy skarżyli się w zeszłym roku na rozjeżdżanie trawników przez samochody gości, a także na hałas.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Już zapowiadaliśmy, klub wróci również w tym sezonie. Wówczas data otwarcia nie była jeszcze znana. Już wiadomo, że otwarcie zaplanowano na najbliższy piątek. Miejscówka czynna będzie od godziny 10:00. Zapowiedziano też zmiany.

"Goście, którzy poznali Klub na Fali w ubiegłym roku, na pewno zauważą pewne zmiany m.in. w sposobie składania zamówień. Aby wyeliminować kolejki, zmodyfikowano organizację pracy poszczególnych sekcji gastronomicznych i barowych. Teraz dania z menu będzie można zamówić wraz z napojami aż na 7 stanowiskach. Kawiarnia i lodziarnia Libero Premio Gelato zmieniła dotychczasową lokalizację na osobny, różowy moduł z wyodrębnioną, własną strefą relaksu. Zwiększona została również liczba stanowisk barmańskich - teraz będzie ich aż 15. I w tym sezonie nie zabraknie stref dobrze znanych partnerów Klubu na Fali: zachęcony zeszłorocznym sukcesem frekwencyjnym Aperol, powiększył strefę na białym piasku, zwiększył liczbę leżaków i stolików" - zapowiada Marta Grabianowska z Klubu na Fali.

Jak poinformowano, szykuje się specjalny weekend otwarciowy. Będzie muzycznie: w piątek od 17:00 do 24:00 za gramofonem stanie DJ Iann, a w sobotę od 16:00 do 24:00 - Mazz. "Od piątku do niedzieli powstawał będzie na żywo obraz malowany na drewnianej ścianie. Artysta Blue Snail zaprezentuje swoją, malowaną wersję "Fali" na blisko 40 mkw drewnianej ściany" - informuje Grabianowska.

"Nie zabraknie także czegoś dla Mam. We współpracy z fotografkami specjalizującymi się w fotografii rodzinnej zapraszamy na pamiątkowe zdjęcia dla mam i dzieci"- dodaje.

Klub na Fali przy ul. Piastowskiej będzie czynny codziennie od godziny 10:00 do późnych godzin wieczornych - aż do września.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro