Reklama

Pechowi szczęśliwcy. Wygrali główną nagrodę w Mini Lotto, ale jej wysokość... nie przyprawia o zawrót głowy

fot. Krzysztof Szczotka / archiwum
fot. Krzysztof Szczotka / archiwum

Wyjątkowa sytuacja dwóch Wielkopolan.

13 maja okazał się szczęśliwy, ale równocześnie pechowy dla pięciu Polaków, którzy zdecydowali się zagrać w Mini Lotto i jak się okazało, skreślili prawidłowo pięć liczb. Tym samym zdobyli główną nagrodę, która normalnie potrafi sięgać nawet 400 tysięcy złotych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Jak wielkie musiało być zdziwienie graczy, gdy okazało się, że nie tylko oni posiadają szczęśliwy kupon, ale w całej Polsce jest takich osób pięć. W tym dwie w Wielkopolsce - jedna w Pile, a druga w Żelazkowie. Zamiast oczekiwanych blisko 400 tysięcy złotych, każdy z posiadaczy kuponu otrzyma... niespełna 85 tysięcy złotych, bo nagrodę główną podzielono między wszystkich wygrywających.

Od znacznie wyższej wygranej szczęśliwców dzieliło niewiele. Dzień wcześniej, 12 maja, padła jedna główna wygrana w wysokości 388 tysięcy złotych. Dwa dni później, 15 maja, szczęście miała także tylko jedna osoba - wygrała prawie 357 tysięcy złotych. Podział głównej wygranej w Mini Lotto na więcej niż 2 lub 3 osoby to wyjątkowa rzadkość.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro