Reklama
Reklama

W poniedziałek zrzekł się mandatu radnego, we wtorek ogłoszono, że ma nową pracę w Warcie Poznań

fot. Warta Poznań
fot. Warta Poznań

Bartłomiej Ignaszewski został członkiem zarządu Warty Poznań S.A.

- Mając na względzie pozytywny wynik sportowy w obecnym sezonie oraz wyzwania stojące przed klubem w najbliższych miesiącach, postanowiliśmy wzmocnić klubowy dział administracji. Wśród kluczowych wyzwań stojących przed Wartą Poznań znajdują się m.in. tematy infrastrukturalne, rozwój przestrzeni biznesowej czy konsekwentne prowadzenie działań wizerunkowych. Wierzę, że nowe osoby wniosą wiele dobrego do naszych działań i będą stanowiły wzmocnienie naszych struktur - mówi Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań.

Ignaszewski nie jest jedyną nową osobą, która pojawiła się w Warcie. Poza nim ogłoszono, że pełnomocnikiem zarządu klubu ds. rozwoju biznesu Krzysztof Sałajczyk, a nowym dyrektorem marketingu i komunikacji jest Marcin Kozubki.

Zaledwie w poniedziałek informowaliśmy, że Ignaszewski zrzekł się mandatu miejskiego radnego, co wywołało spore zaskoczenie. Choć wojewoda już 2 lata temu wygasił jego mandat, on wciąż pełnił funkcję radnego domagając się w sądzie sprawiedliwości (więcej TUTAJ). Ostateczne rozstrzygnięcie jeszcze nie zapadło, a on nagle zrezygnował z pracy w Radzie Miasta. Teraz wyjaśniło się dlaczego.

- Dołączenie do zielonej drużyny Warty Poznań jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i jeszcze większym wyzwaniem. Liczę na to, że swoją pracą będę mógł dołożyć cegiełkę w budowaniu tak wspaniałego i utytułowanego klubu - mówi Bartłomiej Ignaszewski. - Jako członek zarządu Warty Poznań będę odpowiadał, m.in. za tworzenie i realizacja strategii klubu w zakresie infrastruktury i inwestycji. Liczę na to, że swoją pracą przyczynię się do tego, że Warta znów będzie mogła rozgrywać swoje mecze ligowe w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
20.69 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro