Reklama
Reklama

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym. Kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo. "Motocyklista po upadku wstał i chodził o własnych siłach"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w Zalasewie w godzinach wieczornych.

Jak poinformował mieszkaniec Poznania, akurat przechodził obok zdarzenia i zauważył leżący motocykl oraz samochód osobowy, z którym zderzył się motocykl.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Motocyklista wstał i chodził obok samochodu i motocykla. Wszyscy byli cali, raczej nikomu nic się nie stało - mówił świadek zdarzenia.

Jak podaje dyżurny poznańskiej straży pożarnej - To zdarzenie nie było obsługiwane przez nas. Być może nie była potrzebna interwencja naszych służb.

Sierżant sztabowy Łukasz Paterski z poznańskiej policji poinformował - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy motocyklu w wyniku czego doszło do zderzenia. Na miejsce przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego, który zbadał uczestników zdarzenia, nie wymagali oni hospitalizacji. Zdarzenie kwalifikuje się jako kolizję.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro