Reklama
Reklama

Od środy zmiana organizacji ruchu w centrum miasta. Zobacz, która jezdnia zostanie zamknięta

fot. PIM
fot. PIM

Chodzi o rejon skrzyżowania z ul. Paderewskiego.

Tego dnia ma zostać zamknięta wschodnia jezdnia Al. Marcinkowskiego między ul. Paderewskiego a północną jezdnią placu Wolności (przy budynku Biblioteki Raczyńskich).

Jak informuje Miasto Poznań - Pojazdy jadące od ul. Św. Marcin w kierunku ul. Solnej zostaną przekierowane na nitkę zachodnią, z możliwością skrętu w północną część placu Wolności. Trasa dojazdu samochodów dostawczych do Galerii MM pozostaje bez zmian.

Do posesji nr 20, 21, 22 przy Al. Marcinkowskiego będzie można dojechać od strony ul. Piekary, ulicą Św. Marcin i Alejami Marcinkowskiego (wzdłuż budynku NBP), zawracając na wysokości placu Wolności.

Na wschodniej jezdni Al. Marcinkowskiego, od jej zamknięcia na wysokości Biblioteki Raczyńskich do ul. 23 Lutego (wzdłuż budynku Muzeum Narodowego i Poczty Polskiej), będą mogły poruszać się wyłącznie pojazdy uprzywilejowane i obsługujące obiekty Muzeum Narodowego i Poczty Polskiej. Na tym odcinku zostanie zorganizowany dla nich ruch w obu kierunkach. Wjazd i wyjazd na ten fragment Al. Marcinkowskiego będzie możliwy wyłącznie od strony ul. 23 Lutego.

Należy zwracać uwagę na bieżące oznakowanie w tym rejonie - przypominają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
5.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
55.46 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro