Reklama

Trwają poszukiwania 12-latki. W nocy miała być widziana w Poznaniu

fot. KPP Wolsztyn
fot. KPP Wolsztyn

Dziewczynka od wczoraj nie kontaktowała się z bliskimi.

Policjanci poszukują zaginionej 12-latki. Dziewczynka w sobotę około godziny 19 pod nieobecność rodziców wyszła z domu do koleżanki w Wolsztynie, gdzie jednak nie dotarła.

"W wyniku podjętych przez policjantów czynności ustalono, że rower, którym się poruszała pozostawiła w rejonie dworca PKP w Wolsztynie, a sama przemieściła się do Poznania" - informuje asp. sztab. Wojciech Adamczyk, oficer prasowy policji w Wolsztynie. W Poznaniu dziewczynka miała być widziana około godziny 23.

12-latka jest szczupła ma około 160 cm wzrostu, oczy zielone, na zębach aparat ortodontyczny, włosy długie koloru brązowego. Ubrana była w brązową kurtkę oraz czerwone trampki.

"Każdy, kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu małoletniej proszony jest o kontakt z KPP w Wolsztynie pod numerem telefonu 47 77 28 200 lub 112" - dodaje rzecznik.

  • Aktualizacja
    niedziela, 26.03.2023 r., godz. 10.24
    Aktualizacja
    niedziela, 26.03.2023 r., godz. 10.24
    Jak przekazał asp. sztab. Wojciech Adamczyk, oficer prasowy policji w Wolsztynie: "policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej nastolatki. Dziewczynka odnalazła się w Poznaniu, gdzie zgodnie z policyjnym ustaleniami udała się wczoraj wieczorem. W chwili obecnej przebywa już pod opieką rodziców i nie zagraża jej niebezpieczeństwo".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
36.95 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro