Reklama

Uciekał samochodem przed policją. W środku było z nim dziecko. Kierowcy ciężarówki pomogli go złapać

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Penphoto/pixabay.com
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Penphoto/pixabay.com

W środę na ulicach Czempina (powiat kościański) doszło do nietypowego zdarzenia.

Policjanci rutynowo prowadzili kontrole prędkości wszystkich pojazdów tuż przy przejściu dla pieszych - W pewnym momencie zauważyli poruszającego się z nadmierną prędkością pojazd marki seat - relacjonuje Międzychód Nasze Miasto. Kierowca na terenie zabudowanym jechał 75km/h. Mundurowi sygnalizowali kierowcy, że ma się zatrzymać, ale ten nie uczynił tego i zaczął uciekać.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Policja ruszyła w pościg za kierowcą. Po kilku minutach udało się zatrzymać mężczyznę. Jak się okazało, mężczyzna w samochodzie przewoził 5-letniego syna. W zatrzymaniu mężczyzny pomogli kierowcy samochodów ciężarowych, widząc sytuację, zablokowali mężczyźnie drogę.

Kierowca tłumaczył policjantom, że bał się kontroli, ponieważ nie miał wykupionego OC.

-Trzydziestolatek odpowiadać będzie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, a także za popełnione liczne wykroczenia drogowe - podał dla międzychodzkiego portalu asp. Jarosław Lemański z kościańskiej policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro