Reklama

Ryanair ogłosił największy w historii letni rozkład lotów dla Poznania. Są cztery nowe połączenia

fot. Łukasz Kędziora
fot. Łukasz Kędziora

Łącznie proponowane są 32 kierunki.

Tego lata Ryanair zaoferuje z Poznania loty na 32 trasach, w tym 4 nowych do Burgas, Bari, Pafos i połączenie do Krakowa, które zimą okazało się hitem. Ten rekordowy wzrost jest wspierany przez inwestycję Ryanair o wartości 400 mln dolarów w Poznaniu, z 4 samolotami bazowymi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

"Jako polska linia lotnicza nr 1, Ryanair ma przyjemność ogłosić największy w historii rozkład lotów w Poznaniu na lato 2023, z 4 nowymi trasami do tak pięknych miejsc, jak Burgas, Bari, Kraków oraz Pafos - dając jeszcze większy wybór na letnie wakacje po najniższych cenach w Europie. Dodatkowo zwiększamy częstotliwość lotów na najbardziej popularnych kierunkach, takich jak Alicante, Zadar czy Bergamo" - mówi Alicja Wójcik-Gołębiowska, country manager Ryanair CEE & Baltics.

Dzięki temu rekordowemu rozkładowi lotów na rok 2023 Ryanair będzie kontynuował wzrost ruchu w Poznaniu, dostarczając więcej tras i niższe taryfy.

"Połączenia linii lotniczej Ryanair wiosna/lato 2023 Prosto z Poznania czas poznać. Czy to krótki citybreak, czy dłuższy wypoczynek, wygodnie, w 32 kierunki, będzie można polecieć z linią lotniczą Ryanair w 2023 roku z Ławicy. Stolice, takie jak Bruksela, Paryż, Rzym, Dublin, Oslo, Sztokholm, Londyn, Budapeszt to tylko niektóre z miejsc, które czekają na mieszkańców Wielkopolski. Ale to, co nas szczególnie cieszy, to oczywiście Nowości na sezon wiosenno-letni, a wprost na wakacje! Mamy tu zatem Cypr z Pafos, Bari we Włoszech, oraz Burgas w Bułgarii. Nie zapominamy o kierunkach w Chorwacji - Pula i Zadar, w Grecji o Chanii i Korfu, Cagliari, Wenecji we Włoszech, gdzie poszukiwacze słońca z pewnością odnajdą chwile wytchnienia. Oczywiście polecamy także połączenie do Krakowa, dawnej stolicy Polski, do której dzięki Ryanair podróż skróciła się ze średnio 8. godzinnej wyprawy do wygodnego godzinnego lotu!" - mówi Grzegorz Bykowski, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

"Odbudowa ruchu lotniczego ma się dobrze i decyzje tego przewoźnika, to wprost obraz naszych bardzo dobrych zeszłorocznych wyników. Dzięki dynamicznemu rozwojowi Ryanair oraz systematycznie powiększanej bazie lotniczej w Poznaniu możemy przekazać rekordową siatkę połączeń. Wszystkie 32 kierunki od Ryanaira są w systemie rezerwacyjnym. Gorąco polecam loty z Ławicy. W Waszych rękach smartfony i laptopy! Klikajcie w zakup biletów i niech zapełnią się samoloty wylatujące z Wielkopolski" - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.26 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro