Reklama
Reklama

Policja ruszyła w pościg za kierowcą Jaguara. Padły też strzały. "Sceny rodem z filmu akcji!"

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Mikes-Photography
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. Mikes-Photography

Do niecodziennego pościgu doszło w sobotni wieczór w Kaliszu.

Kierowca Jaguara nie reagował na sygnały policji, która nakazywała mu zatrzymanie się do kontroli. Postanowił uciec przed mundurowymi, ci jednak wyruszyli w pościg za nim. Po drodze padły strzały z broni służbowej policjantów.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak podał dziennikarz portalu Kalisz24 INFO, policjanci ostatecznie zatrzymali uciekający pojazd na drodze gruntowej w miejscowości Biskupice, w powiecie ostrowskim. Policjant oddał strzał ostrzegawczy. Jak się okazało, kierowca miał już dwukrotny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

W pojeździe znajdowały się w sumie 4 osoby w wieku od 17 do 20 lat. W samochodzie policjanci znaleźli także nieznaczne ilości narkotyków - powiedziała dla kaliskiego portalu asp. Edyta Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Kierowcę Jaguara czeka rozprawa sądowa, na której odpowie za niezatrzymanie się do kontroli policyjnej oraz niestosowanie się do zakazu kierowania pojazdami.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro