Reklama

Prezydent Jaśkowiak na Budmie: "jako Miasto pokazujemy, że mimo wszystkich tych trudności możemy ukończyć trwające już inwestycje i planować nowe"

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Bogata oferta wystawców, konferencje, prelekcje czy prezentacje produktów - to wszystko to czeka na gości Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma.

We wtorek wydarzenie otworzył Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. "Za nami trudny dla wszystkich okres pandemii, obecnie natomiast odczuwamy skutki rosyjskiej agresji na Ukrainę, wysokie ceny materiałów budowlanych czy energii. Ale ten kryzys to także wielka szansa. Jako Miasto pokazujemy, że mimo wszystkich tych trudności możemy ukończyć trwające już inwestycje i planować nowe. Dla branży to z kolei impuls do szukania nowych, bardziej energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań dla budownictwa. Zachęcam do dalszego inwestowania w naszym mieście i życzę udanych spotkań biznesowych" - powiedział.

Budma to nie tylko czterodniowe spotkanie prezentujące ofertę wystawców, ale także zawsze aktualny program wydarzeń merytorycznych: konferencji, prezentacji i prelekcji. To szereg atrakcji, które przyciągają swoim rozmachem i profesjonalizmem nie tylko fachowców, ale wszystkich, którzy chcą poznać najnowocześniejsze rozwiązania w branży budowlanej.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH potrwają od 31 stycznia do 3 lutego 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
24℃
13℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro