Reklama
Reklama

Zapowiadają utrudnienia na Starym Rynku. Nieczynna miejska toaleta i brak ogrzewania

fot. PIM
fot. PIM

W obrębie Starego Rynku trwają prace związane z infrastrukturą podziemną. Według zapowiedzi niebawem rozpocznie się także przebudowa miejskiej toalety oraz modernizacja fundamentów ratusza.

"Ze względu na prace związane z ciepłociągiem w ul. Wrocławskiej realizowane przez spółkę Veolia, w piątek 13 stycznia przewidywane są przerwy w dostawie ciepła do okolicznych nieruchomości. O szczegółach informuje swoich odbiorców dostawca ciepła" - informują przedstawiciele PIM.

Od 17 stycznia planowane jest wyłączenie z użytku toalety miejskiej na Starym Rynku. "Jest to konieczne z uwagi na przygotowania do przebudowy toalety. Stanie się ona obiektem znajdującym się na terenie placu budowy, dlatego osoby niezwiązane z pracami nie będą miały do niej dostępu. W ramach prac na Starym Rynku toaleta zostanie powiększona i dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami" - tłumaczą urzędnicy PIM.

Również 17 stycznia mają się rozpocząć prace związane z modernizacją fundamentów budynku ratusza. Z tego względu mogą wystąpić lokalne utrudnienia, jednak dostęp do ratusza pozostanie zachowany.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydłuża czas ostrzeżenia i podnosi stopień zagrożenia
1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro