Reklama
Reklama

Wpłacił zaliczkę za zorganizowanie komunii w restauracji. Z Internetu dowiedział się, że lokal zamknięto

fot. Google maps/ screen ze strony
fot. Google maps/ screen ze strony

Komunia miała odbyć się w maju 2023 roku.

Po tym, jak redakcja epoznan.pl opublikowała artykuł o zamkniętym lokalu "Corno Izba" w Kaliszu, odezwał się Czytelnik, który zwrócił uwagę na fakt, że podobna sytuacja spotkała go w Skórzewie.

- Chciałbym poinformować, że taka sama sytuacja, czyli nagłe zamknięcie restauracji jak opisywana sprawa z Kalisza ma miejsce w Skórzewie. Chodzi o restauracje "Punkt Widzenia", która została zamknięta na przełomie listopada i grudnia. Wiele osób, w tym ja, miało tam rezerwację na imprezę okolicznościową a właścicielka nie odbiera telefonu, nie odpisuje na sms i maile - napisał do epoznan.pl Czytelnik Michał.

W rozmowie z epoznan przyznał, że o zamknięciu lokalu dowiedział się dopiero z Internetu - O zamknięciu lokalu dowiedziałem się od znajomych z Internetu, gdzie jest informacja o tymczasowym zamknięciu. Umowę na organizację komunii zawarłem w kwietnia 2022 wpłacając blisko 1000 zł zaliczki - powiedział Czytelnik Michał.

W google na czerwonym pasku jest informacja, że lokal został zamknięty tymczasowo.

Pan Michał wielokrotnie próbował kontaktować się z właścicielami lokalu, na co ma dowody w postaci SMS i spisu połączeń - Właściciel unika kontaktu. Odrzuca połączenia. Prosiłem o prosta informację o perspektywach organizacji imprezy, gdyż musiałem szybko znaleźć alternatywę. Mimo takiej prośby wysłanej SMS i mailem nie dostałem odpowiedzi.

Redakcja epoznan.pl również próbowała skontaktować się z właścicielami lokalu na podany przez nich w Internecie numer, jednak podczas wybierania numeru rozbrzmiewa komunikat - Wybrany numer jest niedostępny.

Internauci ostrzegają siebie nawzajem w sieci - Warto przed wpłatą zaliczki na różne imprezy okolicznościowe dobrze zorientować się, czy lokal nie jest w trakcie upadłości. Teraz przy takiej inflacji lepiej upewnić się kilka razy, poczytać opinie - napisała jedna z Internautek.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro