Reklama
Reklama

Prawdziwy Mikołaj z Laponii już 9 grudnia w Deli Parku!

09 grudnia (piątek) prawdziwy Mikołaj z Laponii odwiedzi Świąteczną Krainę w Deli Parku! Przybędzie prosto z lapońskiej wioski Rovaniemi, żeby móc się spotkać ze wszystkimi - zarówno tymi małymi, jak i dużymi. Taka okazja nie zdarza się często! Zapraszamy Was na to wyjątkowe wydarzenie. Każdy chętny będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowym Gościem, a także otrzymać certyfikat od Mikołaja.

Świąteczna Kraina w DELI Park to wydarzenie, którego nie można przegapić! Park rozświetlony 3 milionami lampek podkreślony zimową scenerią wprowadzi każdego w świąteczny nastrój! W tym magicznym czasie Święty Mikołaj czeka na Was w samym sercu Wielkopolski, by wysłuchać Waszych najskrytszych pragnień, a dzielne Elfy pomogą Wam napisać list, który priorytetem trafi na biegun północny.

Weekendowe wieczory umilą Wam przestrzenne pokazy laserów i videomappingu lub rzeźbienia w lodzie, na zmarzniętych czekać będzie grzaniec lub herbata!

W każdy wtorek i czwartek grudniowy i styczniowy w godz. 15.30 - 18.30 dodatkowo umilą czas animacje świąteczne i zabawy z Elfami. Natomiast, jeśli
lubicie aktywność na na świeżym powietrzu, a niskie temperatury Wam niestraszne, zapraszamy na najnowszą z naszych atrakcji - SNOWTUBING- zjazd na pontonach.

W weekendy: animacje i zabawy z Elfami, spotkanie z Mikołajem z Laponii.

Tradycji stanie się zadość , gdy odwiedzicie naszą Szopkę Bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami!

Na Gości chcących dłużej poczuć świąteczną atmosferę DELI Park czekają pakiety pobytowe z noclegiem w Hotelu Delicjusz!

DELI Park to miejsce, w którym nuda nie grozi nikomu, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco umieszczamy wszystkie informacje na temat zimowych atrakcji!

Zapraszamy:


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał kolejne dziś ostrzeżenie pierwszego stopnia!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro