Reklama
Reklama

Zdemolowano jej salon fryzjerski i spalono jej auto. Były partner miał trafić do aresztu na 3 miesiące, ale sąd się na to nie zgodził

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

O tej sprawie zrobiło się głośno we wtorek.

Gazeta Wyborcza wówczas podała, że właściciela samochodu podpalonego na osiedlu Chrobrego i salonu fryzjerskiego zdewastowanego w Przeźmierowie boi się o życie swoje i swojej córki. Kobieta twierdziła, że za podpalenie i dewastacją stoi jej były partner, który znęcała się nad nią psychicznie i fizycznie. Wskazywała, że mimo wskazania potencjalnego sprawcy policji, wciąż jest on na wolności. Ostatecznie we wtorek policja go zatrzymała.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Teraz okazuje się, że 35-latkowi postawiono dodatkowe zarzuty w związku z sobotnim zdarzeniem (zniszczeniem salonu, bo w przypadku podpalenia auta nie ma dowodów wskazujących na winę mężczyzny). Jak podaje Radio Poznań, prokuratura w tym tygodniu miała skierować do sądu akt oskarżenia w sprawie znęcania się mężczyzny nad kobietą, ale ostatecznie akt zostanie uzupełniony o materiał dowodowy dotyczący zniszczenia salonu. Ma on uprawdopodobniać udział 35-latka w tym zdarzeniu. Równocześnie skierowano do sądu wniosek o tymczasowy areszt mężczyzny na 3 miesiące. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w piątek.

  • Aktualizacja
    piątek, 2.12.2022 r., godz. 12.46
    Aktualizacja
    piątek, 2.12.2022 r., godz. 12.46
    Tomasz B. ponownie na wolności. Sąd zdecydował, że mężczyzna nie trafi do aresztu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro