Reklama

ONDA - światowa nowość w redukcji tkanki tłuszczowej

Onda Deka to innowacyjne urządzenie do bezinwazyjnej redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Poza zmniejszaniem obwodów ciała zabieg ma również zbawienny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta i jędrna. Onda ma więc działanie wielowymiarowe. Eksperci Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis wyjaśniają na czym polega ta nowoczesna technologia modelowania sylwetki.

Niechciany tłuszczyk na celowniku

Onda Deka wykorzystuje technologię CoolWaves, dzięki której fala emitowana przez urządzenie dociera bezpośrednio do tkanki tłuszczowej doprowadzając do jej widocznej redukcji. Odpowiednia częstotliwość fal sprawia, że aż 80 % z nich trafia bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej bez oddziaływania na samą skórę oraz na okoliczne narządy. Klienci Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis decydują się zwykle na zabiegi w okolicy brzucha, boczków, bryczesów, ud oraz podbródka.

Długotrwałe efekty

Zabieg Onda umożliwia trwałe zniszczenie komórek tłuszczowych poprzez selektywny rozpad ich błon. Z tego względu po zakończeniu zalecanej serii zabiegów, nawet bez przestrzegania restrykcyjnej diety, ponowne nagromadzenie takiej samej ilości tłuszczu w miejscach poddanych działaniu fal CoolWaves jest procesem długotrwałym. Nowo powstałe komórki tłuszczowe musiałyby rozszerzyć swą objętość na tyle, by zająć miejsce tych już usuniętych, a to wymaga czasu. Tak zaawansowana technologia zapewnia więc zadowalające rezultaty.

Jak długo trwa zabieg? Jakie są odczucia?

Każda sesja Onda Deka trwa od pół do dwóch godzin i wykonywana jest na wybranej okolicy zabiegowej z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitu lub utratą jędrności skóry. Podczas kontaktu ciała z głowicą odczuwalne jest wewnątrz tkanek charakterystyczne ciepło. Dużym atutem zabiegów z użyciem Onda Deka jest fakt, że bezpośrednio po zakończeniu sesji zabiegowej można wrócić do swoich codziennych czynności, bez potrzeby rekonwalescencji. Niektórzy klienci mogą odczuwać do 48 godzin po wyjściu z gabinetu gorsze samopoczucie.

Efekty po serii zabiegów

W celu osiągnięcia spektakularnych rezultatów rekomendujemy wykonanie serii około 4 powtórzeń na jednym obszarze zabiegowym w odstępie miesiąca. W trakcie odbywania kuracji zaleca się jednocześnie stosowanie odpowiedniej diety, spożywanie dużej ilości wody oraz aktywność fizyczną. Dla przyspieszenia i usprawnienia procesu uwalniania komórek tłuszczowych z organizmu, dobrze jest wykonywać w trakcie trwania terapii zabiegi drenujące, np. endermologię Alliance. Przy stosowaniu się do zaleceń rezultaty terapii mogą nawet przekroczyć oczekiwania klienta.

Na Black Friday rabat -60%

Z okazji Black Friday Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis przygotowało specjalny rabat -60% na dwa zabiegi dla tej samej okolicy. Nowością jest możliwość zrobienia zakupów w wygodny sposób w sklepie internetowym. E-voucher, który może być również bardzo dobrym prezentem dla bliskiej osoby, klienci Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis otrzymują na skrzynkę mailową już w kilka minut po dokonaniu płatności.

Sklep internetowy w którym można zakupić e-vouchery na zabiegi:
https://lenis.pl/kup-online/

Więcej informacji na temat zabiegu Onda Deka:
https://lenis.pl/modelowanie-sylwetki/onda/

Dane kontaktowe:
https://lenis.pl/kontakt/

Na załączonych zdjęciach przedstawiających efekty przed i po widać rezultaty terapii skojarzonej za pomocą urządzeń Onda Deka, Schwarzy i LPG Allianz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
1℃
-2℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
49.51 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro