Reklama
Reklama

Poszukiwany najemca Wioski Afrykańskiej w Nowym ZOO

fot. ZOO Poznań Official / Facebook
fot. ZOO Poznań Official / Facebook

To lokal z widokiem na wybieg słoni.

Jak wynika z ogłoszonego w ubiegłym tygodniu konkursu ofert, poszukiwany jest najemca obiektu pod działalność gastronomiczną na terenie poznańskiego ogrodu zoologicznego. Konkretnie chodzi o "Wioskę Afrykańską", która znajduje się na terenie ekspozycji słoni. - Obiekt wyposażony jest w instalację kanalizacyjną oraz dostęp do ciepłej i zimnej wody oraz energii elektrycznej - czytamy w ogłoszeniu.

Wioska Afrykańska ma około 210 metrów kwadratowych powierzchni, przynależą do niej także toalety. Co istotne, lokal będzie mógł być otwarty wyłącznie w godzinach otwarcia ZOO. - Głównym celem udostępniania obiektu jest poprawa komfortu zwiedzających i umożliwienie im odpoczynku w trakcie konsumpcji z możliwością równoczesnego obserwowania zwierząt.

Umowa z najemcą ma zostać podpisana na okres 3 lat. W ofercie powinna się znaleźć proponowana miesięczna cena najmu brutto, która nie może być niższa niż 13 530 złotych brutto. - Ogród Zoologiczny zaznacza, że w każdym roku obowiązywania Umowy cena najmu za miesiące: styczeń - kwiecień, październik-grudzień (w każdym roku obowiązywania Umowy) wynosić będzie 11% zaoferowanego przez Najemcę czynszu.

Oferty można składać do 7 grudnia do godziny 10.00 w sekretariacie ZOO.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega!
17℃
6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
12.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro