Reklama
Reklama

Zaginął 57-latek. Może mieć problemy z pamięcią

fot. Materiały rodziny
fot. Materiały rodziny

Mężczyzna od kilku dni nie kontaktował się z rodziną.

O pomoc prosi córka pana Tomasza. Mężczyzna pochodzi z Kostrzyna. Zaginął podczas powrotu pociągiem z Płocka. W trasę wyruszył 8 listopada. Gdy przesiadał się w Kutnie, rozmawiał z córką. Ostatni telefon do rodziny wykonał 9 listopada około godziny 12:20, powiedział tylko, że jest w domu i rozmowę zakończył. Do domu jednak nie dotarł.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak przekazuje rodzina, według ustaleń policji, ostatnie logowanie telefonu mężczyzny miało miejsce właśnie 9 listopada około godziny 12:20 w okolicy miejscowości Słupca i Strzałkowo. Teraz telefon jest nieaktywny. Zdaniem rodziny mężczyzna ma przy sobie dokumenty. Pan Tomasz ma problemy z pamięcią, choruje i może potrzebować pomocy medycznej.

Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, krótkie szpakowate włosy oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie granatową kurtkę, spodnie jeansy i czarną bluzę. Posiadał też czarną podręczną torbę.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod nr tel 47 771 32 10 lub nr alarmowym 112.  • Aktualizacja
    niedziela, 13.11.2022 r., godz. 09.00
    Aktualizacja
    niedziela, 13.11.2022 r., godz. 09.00
    Strona SOS Zaginięcia podaje, że poszukiwania zostały zakończone. Znaleziono ciało mężczyzny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro