Reklama
Reklama

Jadąc na cmentarz "skończył na drzewie przy kościele". Stracił panowanie nad pojazdem

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Pogotowie Ratunkowe Poznań
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. Pogotowie Ratunkowe Poznań

Do sytuacji doszło we wtorek w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna jadąc ulicą Limanowskiego stracił panowanie nad autem i wjechał w drzewo. Mercedes miał uszkodzony przód, a kierowca powierzchowne rany - podaje OSTROW24.tv.

Na miejsce zdarzenia przybyli karetka pogotowia, straż pożarna oraz policja. Ratownicy medyczni udzielili kierowcy pierwszej pomocy przedmedycznej, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ostrowski portal podsumował w mediach społecznościowych - Jazda na cmentarz zakończyła się na drzewie.

Policjanci z drogówki ostrzegają kierowców, aby zachowali szczególną ostrożność zwłaszcza teraz, gdy ruch na drodze jest wzmożony z powodu Wszystkich Świętych. Okres "Wszystkich Świętych" to czas odwiedzania i porządkowania grobów. Niejednokrotnie przemierzamy wiele kilometrów, by odwiedzić groby naszych bliskich. W tym roku na wielkopolskich drogach nad bezpieczeństwem czuwać będzie prawie 6500 policjantów. Będą starali się upłynniać ruch, przede wszystkim w rejonach cmentarzy. Wszystkich kierowców prosimy o to, by stosowali się do poleceń policjantów. Zachowajcie rozsądek i rozwagę! - apelują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
9.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro