Reklama
Reklama

Szarpanina o halloweenowe cukierki przerodziła się w bójkę z użyciem noża. 14-latek w ciężkim stanie w szpitalu

fot. OSP JOT Krobia
fot. OSP JOT Krobia

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Krobi (powiat gostyński).

Dwóch chłopców w wieku 14 i 15 lat wszczęło awanturę, kłócili się między sobą. Awantura szybko przerodziła się w bójkę. Nagle jeden z uczestników bójki wyciągnął nóż i kilkukrotnie pchnął nim 14-latka - podaje Gazeta Wyborcza.

Monika Curyk z gostyńskiej policji powiedziała dla RMF FM, że pomiędzy dwojgiem chłopców doszło do kłótni i szarpaniny. 14-letni poszkodowany próbował ich rozdzielić, wtedy podbiegł do niego rówieśnik i kilkukrotnie ranił go nożem w plecy.

Dziennikarze TVN dotarli do informacji, że chłopcy pokłócili się w tracie zbierania cukierków podczas halloweenowej zabawy. Chłopak nie był świadomy, że został dźgnięty nożem. Po rozejściu się obu grup uskarżał się na ból pleców. Dopiero gdy w mieszkaniu kolegi rozebrał się, okazało się, że na przedramieniu i plecach ma rany kłute - podaje TVN.

Jak podaje OSP JOT Krobia - Zostaliśmy zadysponowani przez SKKP PSP w Gostyniu do izolowanego zdarzenia medycznego w Krobi przy ul. Jutrosińskiej. Zadaniem strażaków było między innymi zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie pierwszej pomocy. Poszkodowany został przekazany przybyłej na miejsce załodze zespołu ratownictwa medycznego.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
20.69 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro