Reklama
Reklama

Kierowcy nie wiedzą, do której obowiązuje SPP w Poznaniu? Po 18.00 sypią się mandaty

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM

Problem występuje m.in. na Wildzie.

Od 1 sierpnia Strefa Płatnego Parkowania oraz Śródmiejska SPP w Poznaniu funkcjonują od 8.00 do 20.00. - Stosowne informacje umieszczone są na znakach drogowych znajdujących się przy wjeździe do strefy, a także parkometrach - wyjaśniają drogowcy.

Wiosenne last minute dla twojej skóry! Zabiegi DERMALOGICA oraz peelingi PEEL MISSION w promocyjnej cenie -15%. Rezerwacja Tel. 607 608 867-> online www.wonderland.pl
REKLAMA

I choć wydawałoby się, że po blisko 3 miesiącach kierowcy powinni doskonale wiedzieć, w jakich godzinach trzeba płacić za parkowanie w strefie, okazuje się, że jest z tym problem. - Część kierowców nie opłaca postoju po godzinie 18.00. Na terenie Wildy ponad 25 procent wezwań do zapłaty za nieopłacony postój wystawionych było przez kontrolerów ZDM po godzinie 18.00 - dodają.

- Wszystkim zapominalskim przypominamy, że opłat za parkowanie można dokonywać w parkometrach, a także za pomocą aplikacji mobilnych. Za przekroczenia czasu opłaconego parkowania jak i nieopłacenie postoju nakładane są opłaty dodatkowe (wyższe niż za parkowanie) - w wysokości 150 lub 200 zł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW! Obowiązuje do środy
10℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro