Reklama
Reklama

Zamyka się Vege Pizza na Łazarzu. "Nie przetrwali podwyżek PiS"

fot. Vege Pizza/Facebook
fot. Vege Pizza/Facebook

Byli pierwszą w Poznaniu pizzerią wegetariańską. Najpierw działali przy ul. Głogowskiej, potem przy Limanowskiego.

W mediach społecznościowych napisali o pożegnalnym menu - Od dzisiaj startuje nowe i zarazem pożegnalne menu. Na koniec zostawiliśmy smaki, które przez lata naszej działalności najbardziej przypadły Wam do gustu. Działamy do końca 2022. Nie chcemy się rozpisywać co jest tego powodem. Zmiany często niosą nowe możliwości i tego się trzymajmy.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Dziennikarzowi Gazety Wyborczej udało się skontaktować z właścicielem pizzerii - Przetrwaliśmy pandemię, a nawet atak narodowców na nasz lokal. Niestety, z informacji od szefostwa wynika, że coraz wyższe ceny produktów, a także obawa przed kolejnymi, coraz większymi rachunkami powoduje, że działamy do końca roku. Tej drożyzny nie przetrwamy - powiedział na łamach GW właściciel pizzerii.

Przetrwali pandemię, atak narodowców, ale podwyżek PiS nie są w stanie - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Właściciele Vege Pizzy umieścili w social mediach podziękowania - Bardzo Wam, naszym klientom i ziomkom, dziękujemy za te wszystkie lata, które spędziliśmy razem. To dzięki Wam mogliśmy działać i dobrze się bawić. Dziękujemy naszym pracownikom: tym obecnym i pozostałym, którzy tworzyli to miejsce razem z nami.

To już kolejny lokal w Poznaniu, który w tak krótkim czasie ogłasza zamknięcie. Przypomnijmy, niedawno na łamach epoznan pisaliśmy o kultowym sklepie Taternik. Zemście, Meskalinie, a także klubie fitness.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
117.74 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro